Bulletin PDF Download

Bulletin PDF
Author: Cincinnati (Ohio), Public Library
Publisher:
Size: 77.94 MB
Format: PDF, Docs
Category :
Languages : en
Pages :
View: 2781

Get BookPDF Download

                                                       PDF
Author: Річард Фейнман
Publisher: Наш формат
Size: 63.22 MB
Format: PDF, ePub
Category : Science
Languages : uk
Pages : 400
View: 631

Get Book


Фізика була сенсом життя видатного науковця й педагога, а кожна його лекція перетворювалася на захопливу гру. Утім особистість Фейнмана така неординарна й багатогранна, що заслуговує не меншої уваги, ніж його наукові досягнення. Фізик-теоретик, художник-портретист, віртуозний барабанщик і жартівник, який полюбляв розігрувати друзів та колег і часто сам потравляв у кумедні ситуації... Ніхто краще за нього не розповість про неймовірно-божевільні пригоди, на які науковця штовхала невгамовна цікавість.

PDF Download

                 PDF
Author: Френсіс Бернет
Publisher: Litres
Size: 52.36 MB
Format: PDF, ePub
Category : Juvenile Fiction
Languages : uk
Pages : 1705
View: 3666

Get Book


Маленька принцеса – один з найпопулярніших романів видатної дитячої письменниці Ф. Бернет. Сара – незвичайна дівчинка, в неї бурхлива фантазія, та найголовніше те, що вона прагне до всіх бути доброю і великодушною. Опинившись у скрутному становищі, дівчинка мужньо переносить злидні, образи, знущання, намагаючись поводитись як справжня принцеса.Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

PDF Download

            PDF
Author: Арундаті Рой
Publisher: Видавництво Старого Лева
Size: 14.28 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Fiction
Languages : uk
Pages : 432
View: 1930

Get Book


«Бог Дрібниць» — це перший роман Арундаті Рой, індійської письменниці та громадської активістки, який одразу здобув світове визнання і отримав Букерівську премію. Події розгортаються в південноіндійському штаті Керала, у мальовничому, але й грузькому світі невеликого містечка на берегах могутньої ріки. У світі каст, традицій, комуністичного руху, занедбаної краси та понівечених людських доль. На тому строкатому тлі Амму, розлучена молода матір двох близнюків, Рахелі та Ести, повернулася до батьківського дому і якось уночі покохала чоловіка, якого її діти любили удень. І порушила основоположні закони функціонування тамтешньої громади. І була покарана, разом зі своїми дітьми.

PDF Download

                    PDF
Author: Генрі Мінцберґ
Publisher: Наш формат
Size: 39.44 MB
Format: PDF, Kindle
Category : Business & Economics
Languages : uk
Pages : 408
View: 5049

Get Book


Одна з головних помилок у роботі будь-яких компаній — це спроби вдавати, що є лише один спосіб управляти ними. Те, що добре для General Motors, часто виявляється катастрофою для маленької автомайстерні. За Генрі Мінцберґом, ключ до ефективного функціонування фірм криється у глибокому розумінні всіх процесів — від ролі менеджера до взаємодії підприємства та суспільства.